Opinie

Poniżej zamieszczam wybrane opinie o współpracy ze mną przy rozwoju projektów marketingowych.

Szczerze polecam współpracę z Przemkiem. Doceniam przede wszystkim jego profesjonalne podejście podczas całego etapu prowadzenia kampanii reklamowej. Na każdym kroku Przemek starał się optymalizować kampanię, aby zmniejszać koszty przeznaczane na reklamę – i co najważniejsze – robił to bardzo skutecznie. Ponadto komunikacja z nim zawsze była bezproblemowa – szybko odpisywał na wiadomości i regularnie przesyłał podsumowania wykonanych przez siebie działań. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i polecam!

Wojciech Duraj – CEO Blueart.pl

Miałem ogromną przyjemność pracować z Przemkiem ponad 2 lata. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest świetnym specjalistą.  Przemek z powodzeniem realizował zarówno projekty, gdzie samemu był odpowiedzialny za tworzenie reklam, jak i projekty konsultacyjne. Jego rozległa wiedza marketingowa oraz umiejętność strategicznego spojrzenia na biznes, była gwarancją sukcesu. Do każdego projektu podchodził z dużą uwagą pod kątem zbadania potrzeb, a także dopasowania strategii pod konkretny przypadek. Przemek buduje także świetne relacje z klientami, które przekładają się na jeszcze lepsze wyniki prowadzonych działań. Oprócz umiejętności typowo narzędziowych z Meta Ads oraz innych systemów reklamowych, Przemek jest osobą godną zaufania. Do tego chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomaga innym członkom zespołu.  Zdecydowanie rekomenduję Przemka do współpracy.

Mateusz Machulski – COO Suasio.pl

Zaangażowanie, sumienność, chęć rozwoju i głód wiedzy – to w skrócie cechy które zawodowo opisują Przemka. Miałam przyjemność pracować z nim przy kilku projektach Meta Ads. Jest zorientowany na wynik – a dzięki temu klienci zwiększają sprzedaż nawet kilkukrotnie. 

Przemka bardzo lubię też jako człowieka – sympatyczny, zawsze chętny do pomocy, zawsze uśmiechnięty, spokojny i precyzyjny. Taki pracownik w zespole to skarb!

Ewelina Drela – copywriter

Współpraca z Przemkiem przy e-commerce to czysta przyjemność. Dziś na rynku jest niezliczona ilość freelancerów, niestety większość z nich nie ma bladego pojęcia co robi. Zawsze punktualny, rzeczowy i przygotowany. Sumienne, jasne, czytelne raporty, bez lania wody i przede wszystkim plan na kolejne działania! Nie w perspektywie miesiąca ale 6 czy 12 miesięcy. Super kontakt, nie jak w przypadku agencji, które przerabialiśmy – a wyniki? Bez nich nie byłoby tej opinii, bez dwóch zdań – polecam tę współpracę.

Radosław Tatara – Pupill.pl

Przemek to ekspert w dziedzinie marketingu internetowego (…). Jego rozległa wiedza na temat narzędzi reklamowych oraz bieżących trendów pozwala mu na tworzenie skutecznych strategii, które przekładają się na realne wyniki biznesowe.

Pracując z Przemkiem przez ponad 3,5 roku, miałem okazję zaobserwować, jak jego niekonwencjonalne podejście do marketingu pozwoliło wielu firmom osiągnąć wyjątkowe rezultaty. Przemek zawsze szuka nowatorskich rozwiązań, które wyróżniają kampanie reklamowe na tle konkurencji. Jego pomysły są kreatywne, oryginalne i mają silne podstawy analityczne.

Marek Gwóźdź – marekgwozdz.pl

Polecam współpracę z Przemkiem. Bardzo owocna, merytoryczna i praktyczna wiedza, dała nam spore zasięgi, przy zachowaniu bardzo racjonalnego budżetu. Każde spotkanie pokazywało jakie robimy postępy, testowaliśmy najbardziej optymalne rozwiązania by znaleźć te najlepsze dla naszej organizacji, wszystkie wskazówki były bardzo cenne. Przemku, dziękuję za Twoje serdeczne podejście i cierpliwość do miliona pytań, które zadawałam.

Dominika Hapek – Fundacja Sama Mama

Przemek to specjalista Facebook Ads, który odnajduje się w każdej branży. Swoim doświadczeniem wielokrotnie pomagał mi na mojej ścieżce rozwoju i pracując obok niego wiem, że jest to osoba zdecydowanie godna polecenia.  Co najważniejsze – Przemek ma ogromne zaplecze strategiczne, co pozwala mu realizować cele Klientów poprzez Facebook Ads, ale także wychodzić poza granice tego narzędzia reklamowego i poprawiać działanie całej firmy. Przemek jest definicją specjalisty, a jego ciekawość oraz dociekliwość pomogła wielu naszym wspólnym Klientom. Zdecydowanie polecam jego usługi każdej firmie, która chce rozwijać kanał reklamowy Meta.

Armand Jabłoński – digitalk.pl